0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم ۴ برگ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
فولاد سپاهان
۰
۱
FC Nassaji Mazandaran
Finished
۲۰:۳۰
فولاد خوزستان
-
-
Naft Masjed Soleyman FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
پدیده مشهد
۲
۲
استقلال تهران
Finished
۲۰:۰۰
  International Clubs UEFA Europa League, Knockout stage
Bayer 04 Leverkusen
-
-
Glasgow Rangers
inprogress
۲۱:۲۵
Wolverhampton Wanderers FC
-
-
Olympiacos Piraeus
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sevilla FC
-
-
AS Roma
inprogress
۲۱:۲۵
FC Basel 1893
-
-
Eintracht Frankfurt
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Qatar Stars League
Al-Rayyan
۱
۰
Al-Sailiya
Finished
۱۸:۰۰
AL Wakrah
۲
۱
Al-Arabi Doha
Finished
۲۰:۱۵
  Finland Veikkausliiga
HJK Helsinki
۱
۱
FC Lahti
Finished
۲۰:۰۰
Turun Palloseura
۰
۲
FC Honka
Finished
۲۰:۰۰
  Australia A-League
Adelaide United FC
۱
۱
Sydney FC
Finished
۱۴:۰۰
  China Chinese Super League
Tianjin Teda
۱
۳
Beijing Guoan FC
Finished
۱۴:۳۰
Qingdao Huanghai FC
۱
۱
Shanghai Sipg
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland Schweizer Cup
FC Luzern
-
-
BSC Young Boys
inprogress
۲۰:۳۰
FC Rapperswil-Jona
۱
۲
FC Sion
Finished
۲۰:۳۰
  Egypt Premier League
Zamalek SC
-
-
Al-Masry
inprogress
۲۲:۳۰
  Faroe Islands Premier League
B36 Torshavn
-
-
TB Tvoeroyri
inprogress
۲۱:۳۰
Eb/Streymur
-
-
KI Klaksvik
inprogress
۲۲:۳۰
IF Fuglafjordur
-
-
NSI Runavik
inprogress
۲۱:۳۰
Vikingur Gota
-
-
HB Torshavn
inprogress
۲۲:۳۰
  USA USL, Championship
Philadelphia Union II
۳
۲
New York Red Bulls II
Finished
۰۱:۳۰
Atlanta United 2
۱
۱
Charleston Battery
Finished
۰۴:۰۰
Saint Louis FC
۱
۱
Sporting Kansas City II
Finished
۰۴:۳۰
Birmingham Legion FC
۴
۱
Charlotte Independence
Finished
۰۴:۳۰
  Paraguay Primera Division, Apertura
SOL De America
۰
۱
12 De Octubre De Itaugua
Finished
۰۰:۳۰
Club Guarani
۳
۰
Club River Plate Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
  Sweden Allsvenskan
IFK Goteborg
-
-
Ostersunds FK
inprogress
۲۱:۳۰
BK Hacken
-
-
IFK Norrkoping FK
inprogress
۲۱:۳۰
AIK
-
-
IF Elfsborg
inprogress
۲۱:۳۰
Kalmar FF
-
-
Orebro SK
inprogress
۲۱:۳۰
Mjallby Aif
-
-
IK Sirius FK
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Paulista, Serie A1, Playoffs
SC Corinthians SP
۰
۰
SE Palmeiras SP
Finished
۰۵:۰۰
  USA MLS is Back Tournament, Knockout stage
Philadelphia Union
۱
۲
Portland Timbers
Finished
۰۴:۳۰
  Russia Moscow Championship
Fc Krylia Sovetov-alyans
-
-
Nika
Finished
۱۷:۳۰
Boradigyakh Moskva
-
-
Rodina-m
Finished
۱۷:۰۰
Ssh-4 Legion
-
-
Troitsk
inprogress
۱۹:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
AL Ansar FC
-
-
AL Mujazzal FC
inprogress
۲۱:۱۰
  Brazil Mineiro, Modulo I, Playoffs
America FC MG
۰
۳
Atletico Mineiro MG
Finished
۰۵:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
MKS Arka Gdynia
۰
۰
Olimpia Elblag
Finished
۱۳:۳۰
Bohemians Prague 1905
۲
۰
FC Mas Taborsko
Finished
۱۳:۳۰
ND Gorica
۱
۳
AC Sparta Prague
Finished
۲۰:۰۰
FC Kray
-
-
VfB Speldorf
inprogress
۲۱:۳۰
FC Hunedoara
-
-
AFC Unirea 1924
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Geisecker Sv
-
-
Mengede 08/20
inprogress
۲۱:۴۵
Sc Werden-heidhausen
-
-
Sgs Essen-schonebeck 19/68
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
TV Kalkum-Wittlaer
-
-
FSV Duisburg
inprogress
۲۲:۰۰
Hibernians FC
-
-
Valletta FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Gaucho, Second Phase, Playoffs
Gremio FB Porto Alegrense RS
۲
۰
SC Internacional RS
Finished
۰۵:۰۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe
۲
۱
Dacia Buiucani
Finished
۱۹:۳۰
FC Zimbru Chisinau
-
-
FC Floresti
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Finland Ykkonen
Musan Salama
۱
۰
Ekenas Idrottsforening
Finished
۲۰:۰۰
IF Gnistan
۰
۱
Mikkelin Palloilijat
Finished
۲۰:۰۰
  Estonia Esiliiga
Parnu JK Vaprus
-
-
FC Nomme United
inprogress
۲۲:۰۰
  Simulated Reality League UEFA Europa League SRL
Bayer 04 Leverkusen Srl
۴
۱
Rangers FC Srl
Finished
۱۵:۳۰
Wolverhampton Wanderers Srl
۱
۱
Olympiacos Piraeus Srl
Finished
۱۷:۳۰
FC Sevilla Srl
۰
۰
AS Roma Srl
Finished
۱۵:۳۰
FC Basel Srl
۳
۳
Eintracht Frankfurt Srl
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Pernambucano, Serie A1, Playoffs
Santa Cruz FC PE
۰
۰
Salgueiro PE
Finished
۰۵:۰۰
  Israel League Cup, National, Group C
Hapoel Kfar Shalem FC
-
-
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
inprogress
۲۱:۳۰
Hapoel Raanana AFC
-
-
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Paraibano, Playoffs
Treze FC PB
۲
۰
Botafogo FC PB
Finished
۰۵:۰۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
FC Kose
-
-
Tallinna FC Flora
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Mineiro, Modulo I, Trofeu Inconfidencia
Cruzeiro EC MG
-
-
Uberlandia EC MG
بازی شروع نشده است
۰۲:۳۰
  Israel League Cup, National, Group B
Hapoel Umm AL Fahm
-
-
Hapoel Afula FC
inprogress
۲۱:۳۰
FC Kafr Qasim
-
-
Hapoel Petah Tikva FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Israel League Cup, National, Group A
Hapoel Iksal FC
-
-
Maccabi Achi Nazareth FC
inprogress
۲۱:۳۰
Hapoel Nazareth Illit FC
-
-
Hapoel Acre FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Simulated Reality League Copa Libertadores Playoffs SRL
Olimpia Srl
۳
۳
CR Flamengo RJ Srl
Finished
۰۵:۰۰
Club Bolivar Srl
۱
۰
Penarol Montevideo Srl
Finished
۰۲:۴۵
  Finland Amateur 3 Division West Group B
Tampere United
-
-
Saaksjaerven Loiske
Finished
۲۱:۰۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
St John Bosco FC
-
-
Templeogue United FC
inprogress
۲۲:۳۰
Usher Celtic Senior Team
-
-
Rush Athletic
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
St Mochtas FC
-
-
Home Farm FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Lithuania II Lyga Pietu
Fk Suduva Marijampole B
-
-
Vilnius Fk Zalgiris C
Finished
۲۰:۳۰
  Estonia II Liiga Ida/Põhi
FC Helios Tartu
-
-
JK Narva Trans II
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Amateur 3 Division South 2
VJS
-
-
FC Kuusysi
Finished
۲۰:۱۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Torpedo Kutaisi
-
-
FC Telavi
inprogress
۲۱:۳۰
  Israel League Cup, National, Group D
Hapoel Rishon Lezion FC
-
-
Beitar Tel Aviv Bat Yam FC
inprogress
۲۱:۳۰
Sektzia Ness Ziona FC
-
-
Hapoel Katamon Jerusalem FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Finland Amateur 3 Division West Group C
Norvalla FF
-
-
Nik
Finished
۲۰:۳۰
  Mongolia First League
Tuv Buganuud
-
-
Khukh Chononuud
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
FC Vitebsk Reserve
-
-
FC Isloch Reserve
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga 1, Relegation round
FC Dinamo Bucuresti 1948
-
-
FC Chindia Targoviste
Cancelled
۱۸:۳۰
  Belarus Vysshaya League
Belshina Bobruisk
۴
۲
FC Slutsk
Finished
۱۹:۳۰
Shakhter Soligorsk
-
-
FC Dinamo Brest
inprogress
۲۱:۳۰
  Belarus ALF Championship, Basic League
Pagonia
-
-
M19
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Pagonia
-
-
Vetra 08
inprogress
۲۰:۰۰
Avtozak
-
-
Arena-2
inprogress
۲۱:۱۵
  Finland Amateur 3 Division South 1
FC Espoo 2
-
-
Atlantis Fc/Akatemia
inprogress
۲۱:۴۵
  Iceland 4 deild, Group C
Berserkir
-
-
KA Asvellir
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید